Callcenter Parbrize Pilkington

*9900 (Tarifare normală)

Bucuresti

Reteaua de distributie si montaj parbrize Pilkington Bucuresti.

Ucraina

Serbia

Parbrize Auto Pilkington

Parbrize Bucuresti Filaret Istrati PILKINGTON Bucuresti

Pilkington
Servicii și produse complementare:
Reparatii ciobituri, montaj parbriz, Inlocuire stergatoare, Centru de constatare dauna cu decontare directa pe Casco pentru elemente vitrate
Pilkington Bucuresti
Str. Dr. Constantin Istrati Nr. 41-51, sector 5, cod poştal 040543, Bucuresti
Paul.Vasile@ro.nsg.com, Andrei.Malaianu@ro.nsg.com, Irina.Tutila@ro.nsg.com
Se accepta plata cu card.
Luni - Vineri: 8.00 - 16.30
Sâmbătă: 8.00 - 13.00
Duminică: Inchis

Parbrize Bucuresti Grivitei – PILKINGTON sediu Claim Expert Bucuresti, Sector 1

Pilkington
Servicii și produse complementare:
Reparatii ciobituri, montaj parbrize, Inlocuire stergatoare, Centru de constatare dauna cu decontare directa pe casco pentru elemente vitrate
Pilkington Bucuresti, Sector 1
Calea Grivitei Nr. 355 -357 cod poştal 010717, Bucuresti, Sector 1
dumitru.atanasoaia@ro.nsg.com
Se accepta plata cu card.
Luni - Vineri: 8.00 - 16.30
Sâmbătă: Inchis
Duminică: Inchis

Parbrize Auto Bucuresti Floreasca PILKINGTON – Spitalul de Urgenta – Bucuresti

Pilkington
Servicii și produse complementare:
Reparatii ciobituri parbriz, Inlocuire stergatoare, Centru de constatare daune cu decontare directa pe casco pentru elemente vitrate
Pilkington Bucuresti
Str. Albac, Nr. 21A, sector 1, cod postal 011607, Bucuresti
ion-gabriel.tita@ro.nsg.com
Se accepta plata cu card.
Luni - Vineri: 8.00 - 16.30
Sâmbătă: Inchis
Duminică: Inchis

Parbrize PILKINGTON Depozit Regional de Distributie Jilava Jilava

Pilkington
Servicii și produse complementare:
Reparatii Ciobitura, Montaje Parbrize, Inlocuire Stergatoare, Centru de Constatari daune elemente vitrate cu decontare directa pe Casco, Distributie regionala de parbrize zona Sud Romania
Pilkington Jilava
Str. Sabarului, Nr. 6-8, Jilava
Cristian.Manta@ro.nsg.com, Antonia.Ciocarlan@ro.nsg.com, Stefan.Andriescu@ro.nsg.com, Laurentiu.Oprea@ro.nsg.com
Se accepta plata cu card.
Luni - Vineri: 8.00 - 16.30
Sâmbătă: 8.00 - 13.00
Duminică: Inchis