Callcenter Parbrize Pilkington

*9900 (Tarifare normală)

Asistent resurse umane si office management – Cluj-Napoca

Denumire Post
Asistent resurse umane si office management
Localitate
Cluj-Napoca
Descrierea Postului
- Centralizarea si verificarea documentelor necesare angajarii;- Gestiunea activitatilor privind organizarea recrutarii si a medicinei muncii (preintervievare candidati, programari vizita medicala, follow up fise de aptitudini, training intern etc);- Evidenta concediilor de odihna, a concediilor fara plata, etc. (cereri de concediu, inregistrare, arhivare, etc);- Asigurare diverse activitati de achizitii echipamente de la furnizori, administare, arhivare, curierat si gestionarea unor cereri de la angajatii companiei.
Cerinte
- Studii superioare terminate sau aproape de licentiere;- Experienta pe un post cu tangente in HR de minim 1-3 ani;- Cunostinte de MS Office, in mod special Word, Outlook si Excel.- Persoana serioasa, empatica si cu simtul raspunderii;- Persoana organizata si rezistenta la stres;- Persoana autonoma, cu spirit de initiativa;- Excelente abilitati de comunicare atat scris cat si verbal.
Oferta (bonusuri, beneficii)
Valoarea totala si fixa a pachetului tau salarial se va incadra intre 2300-2700 lei net in functie de experienta pe care o ai. Vei avea cateva facilitati in plus platite de firma si perspective de dezvoltare si promovare pe termen lung intr-o companie multinationala.Candidatii trebuie sa fie pregatiti sa participle la un process de selectie.Aplicatille la acest post se pot complete mai jos si transmise pe adresa de mail: Marinela.petean@ro.nsg.com pana la data de 20.07.2022
Termen de aplicare
2022-07-20 00:00:00